Dydaktyka chemii I

Przedmiot realizowany w ramach bloku przedmiotów pedagogicznych w wymiarze:
30 godzin wykładów oraz 60 godzin ćwiczeń laboratoryjnych.

Zajęcia przeznaczone dla studentów, którzy wybrali blok pedagogiczny na studiach
I-stopnia oraz studentów specjalności Chemia i Przyroda.

I. Informacje ogólne

1. Rodzaj modułu kształcenia
    przeznaczony dla studentów specjalności Chemia i Przyroda
    oraz studentów, którzy wybrali blok pedagogiczny
  2. Kierunek studiów
    chemia
  3. Poziom studiów
    I stopień
  4. Rok studiów
    I i II rok
  5. Semestr –letni i zimowy
    letni (I rok studiów) zimowy (II rok studiów)
  6. Rodzaje zajęć lub liczba godzin
    wykłady – 15h; ćwiczenia laboratoryjne – 30h (I rok studiów semestr letni)
    wykłady – 15h; ćwiczenia laboratoryjne – 30h (II rok studiów semestr zimowy)
  7. 7. Liczba punktów ECTS
    10
  8. Imię, nazwisko, tytuł/stopień naukowy, adres e-mailowy wykładowcy (wykładowców) prowadzących zajęcia
    Hanna Gulińska, profesor, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
    Piotr Jagodziński, doktor, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,
    Robert Wolski, doktor, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  9. Język wykładowy

II. Informacje szczegółowe

Cele modułu kształcenia

• Zapoznanie z podstawą programową kształcenia chemicznego w gimnazjum