Cykl wykładów oraz warsztatów laboratoryjnych na zaproszenie Tallinn University of Technology, Estonia 15-20.05.2017

W ramach programu Erasmus+, na zaproszenie Tallinn University of Technology, przedstawiłem cykl wykładów pt: Advanced Oxidation Processed in water and waste water treatment. Wykłady dotyczyły zastosowania zaawansowanych technik utleniania w procesie uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków. Przedstawiłem zagadnienia w obszarze których prowadzę aktualnie badania. Grupa profesor Mariny Trapido zajmuje się również zagadnieniami związanymi z procesami zaawansowanego utleniania, a szczególnie procesem Fentona. W czasie warsztatów laboratoryjnych przeprowadziliśmy wspólnie kilka eksperymentów w celu zapoznania się ze szczegółami tego procesu oraz porównania go z tymi stosowanymi w moich badaniach. Rozmawialiśmy także na temat rozwijania dalszej współpracy.