Konferencje organizowane przez nas

IV środowiskowa konferencja dla nauczycieli chemii i przyrody NOWE WYZWANIA DYDAKTYKI CHEMII 2016

16 lutego 2016 odbyła się w murach Collegium Chemicum IV Środowiskokowa Konferencja dla nauczycieli chemii i przyrody. Wykładowcami byli: prof. dr hab. Robert Zakrzewski (UŁ), który mówił o wynikach nowej matury, dr Agata Goździk (Instytut Geofizyki PAN), która przybliżyła zebranym tajniki projektu Scientix oraz dr Grzegorz Krzyśko (UAM), który przedstawił jedną z propozycji treści nowego przedmiotu przyroda w szkole ponadgimnazjalnej.

III środowiskowa konferencja dla nauczycieli chemii i przyrody NOWE WYZWANIA DYDAKTYKI CHEMII 2015

12 lutego 2015 zaprosiliśmy nauczycieli chemii i przyrody na kolejne spotkanie w murach Collegium Chemicum. Wykładowcami byli: prof. dr hab. Stanisław Dylak (UAM), który mówił o komunikacji niewerbalnej, redaktor wydawniczy Waldemar Czerniszewski (WSiP), który przybliżył zebranym zmiany dotyczące zawartości i zasad zakupu podręczników oraz dr Grzegorz Krzyśko (UAM), który przedstawił problemy dopingu jako propozycji treści nowego przedmiotu przyroda w szkole ponadgimnazjalnej.

II środowiskowa konferencja dla nauczycieli chemii i przyrody NOWE WYZWANIA DYDAKTYKI CHEMII 2014

28 lutego 2014 odbyła się na terenie Collegium Chemicum w Poznaniu II środowiskowa konferencja dla nauczycieli chemii i przyrody pt. "NOWE WYZWANIA DYDAKTYKI CHEMII"

I środowiskowa konferencja dla nauczycieli chemii i przyrody NOWE WYZWANIA DYDAKTYKI CHEMII 2013

11 lutego 2013 (poniedziałek) odbyła się na terenie Collegium Chemicum w Poznaniu konferencja dla nauczycieli chemii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli przyrody.

XV Szkoła Problemów Dydaktyki Chemii

W dniach 1-3 czerwca 2012 roku odbyła się w Będlewie XV Szkoła Problemów Dydaktyki Chemii zatytułowana „Chemia bliżej szkoły", zorganizowana przez Sekcję Dydaktyczną Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Zakład Dydaktyki Chemii UAM, przy współudziale Wydziału Chemii UAM.

XIV Szkoła Problemów Dydaktyki Chemii

W dniach 4-7 czerwca 2009 roku odbyła się w Boszkowie XIV Szkoła Problemów Dydaktyki Chemii zatytułowana „Chemia bliżej życia", zorganizowana przez Zakład Dydaktyki Chemii UAM w imieniu własnym i Sekcji Dydaktycznej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, przy współudziale Ministerstwa Nauki i Informatyzacji, Wydziału Chemii UAM oraz Microsoftu Partnerstwo dla Przyszłości.

Szukaj

Kontakt

Zakład Dydaktyki Chemii UAM

ul. Umultowska 89b,

61-614 Poznań

Kierownik Zakładu

Hanna Gulińska

tel. 61 829 1583

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.